Nie otrzymał wypłaty za wybudowanie budynku i postanowił go zniszczyć

Nie otrzymał wypłaty za wybudowanie budynku i postanowił go zniszczyć

Do niecodziennych scen doszło w miejscowości Blumberg w Badenii-Wirtembergii na terenie Niemiec. Kierownik budowy jednego z obiektów postanowił kompletnie zniszczyć budynek koparką, za którego budowę sam wcześniej odpowiadał. To wszystko za sprawą braku wynagrodzenia za wykonanie prac. Mężczyzna w ramach „rekompensaty” postanowił wjechać koparką w obiekt, a następnie wszystko kompletnie zniszczyć.

Kierownik budowy zniszczył apartamentowiec w Blumberg

Mężczyzną, który zdecydował się na tak drastyczne kroki z powodu nie otrzymania wynagrodzenia to 47-letni kierownik budowy. Właściciel, czy też inwestor nowo powstałego obiektu miał zaległości wobec kierownika budowy. Ten z powodu nie otrzymania pieniędzy na czas, postanowił z impetem pokazać swoje niezadowolenie. W sieci już krąży nagranie Video z tego zdarzenia. Widać na nim, jak mężczyzna koparką doszczętnie próbuje zniszczyć cały obiekt.

Wybudowany apartament mieścił aż 30 mieszkań. Mężczyzna po dokonaniu zniszczenia jak gdyby nigdy nic wysiadł z koparki i wsiadł do swojego samochodu osobowego. Następnie odjechał, aby później samodzielnie zgłosić się na policję. Tam wyjaśnił on powody swojego zachowania. Jak można się domyśleć, niezależnie od powodów oraz przyczyn, którymi kierował się 47-letni kierownik budowy w swoim działaniu, to właśnie on będzie musiał ponieść koszta związane ze zniszczeniem obiektu w niemieckiej miejscowości Blumberg.