Rodzina Kardshianów znika z mediów na zawsze!

Rodzina Kardshianów znika z mediów na zawsze!

Kim Kardashian West poinformowała, że program “Z kamerą u Kardashianów” nie będzie więcej nagrywany. Oznacza to, że na wiele osób z całego świata ubolewa nad tą wiadomością. Po prostu serial przedstawiający życie Kardashianów emitowany był w telewizji od wielu lat. Sporo osób przywiązało się do tych osób i traktowało ich poniekąd jako swoją rodzinę.

Jeden z najpopularniejszych seriali na świecie

Bez wątpienia saga związana z życiem Kardashianów była jednym z najchętniej oglądanym serialem w historii telewizji. Serial, który przedstawiał życie jednej z najsłynniejszych amerykańskich rodzin, na ekranach gościł od 14 lat. Jak przyznała Kim, rodzina musiała podjąć trudną decyzję. Decyzję o skończeniu nagrywania, a co za tym idzie także emitowania dalszych losów rodziny. Telewidzowie od 2007 roku mogli oglądać jak dorastały córki Kris Jenner, z kim się wiązały oraz poznać wcześniej nikomu nieznanych członków rodziny. Dla wielu osób były to na bardzo ciekawe sceny, stąd informacja o zakończeniu emisji serialu rozeszła się w po całym świecie z dużym echem.

Program telewizyjny miał ogromny wpływ na życie Kardashianów

Jak dodała Kim, to program pomógł im stać się tymi osobami, którymi teraz są. Wcześniej żyli oni zupełnie inaczej i nawet nie zdawali sobie sprawy, jak ich życie mogło się potoczyć i jak się w rzeczywistości potoczyło. Większa część rodziny przed wyemitowaniem pierwszego sezonu, nie była nikomu znana na świecie. Z kolei emisja odcinków serialu o życiu całej rodziny sprawiła, że stali się oni znani nie tylko w swoim kraju, lecz w zasadzie na całym świecie.

Jednym z najbardziej znanych członków rodziny Kim Kardashian West jest jej ojciec. Caitlyn Marie Jenner, który przed zmianą płci, pod nazwiskiem William Bruce Jenner 1976 roku, zdobył pierwsze miejsce w Dziesięcioboju lekkoatletycznym na Letnich igrzyskach olimpijskich.

Koniec emisji programu, ale czy koniec popularności?

Dzisiaj przyjęło się mówić, że rodzina Kardashianów znana jest z tego, że jest znana. I zapewne nawet po skończeniu nagrywania kolejnych odcinków pozostaną oni popularni i znani. Po prostu stare odcinki serialu oraz wycinki i fragmenty z nich będą krążyły gdzieś po sieci. Oprócz tego Kardashianowie z pewnością będą pojawiać się także w życiu publicznym w wielu innych formach. To oznacza, że ich popularność nie będzie maleć, a wręcz przeciwnie może wzrosnąć. Szczególnie, gdy widzowie będą domagali się nowych informacji związanych z ich życiem. Życie ekscentrycznej amerykańskiej rodziny, widzowie po raz ostatni będą mogli śledzić w ostatecznym, 21 sezonie, który zostanie wyemitowany na początku 2021 roku.