Wszystkie salony sieci Empik w Polsce pozostają otwarte

Wszystkie salony sieci Empik w Polsce pozostają otwarte

06 listopada był bardzo szczęśliwym dniem dla sieci sklepów Empik. Tego dnia Rada Ministrów zadecydowała, że wszystkie salony tej sieci, również te w centrach handlowych, będą dostępne dla klientów. Jest to szczególnie dobra wiadomość dla osób, które lubią wpadać w świąteczną gorączkę zakupów.

Profesjonalny personel Empik znakomicie wykonuje swoje zadania w dobie pandemii, zachowując maksymalne środki bezpieczeństwa. Klienci i pracownicy muszą mieć nałożone maseczki, liczba przyjmowanych klientów jest ograniczona, a osoby w kolejce do kasy zachowują należyte odstępy. Co więcej, Empik przestrzega też surowych norm sanitarnych i w każdym salonie udostępnia środki dezynfekujące.

Salony Empik dbają też o bezpieczeństwo na inne sposoby. Robiąc zakupy, klienci mogą korzystać z płatności bezgotówkowej lub kas samoobsługowych. Dzięki temu nie muszą wchodzić w bezpośredni kontakt ze sprzedawcami i mogą zachowywać bezpieczny dystans. Empik jest jednym z najlepszych przykładów właściwego przestrzegania obostrzeń.