Zamieszanie przy MMA VIP 4 z burmistrzem Wielunia w roli głównej

Zamieszanie przy MMA VIP 4 z burmistrzem Wielunia w roli głównej

Już na początku marca oficjalnie ma odbyć się gala MMA VIP 4, której jedną z głównych twarzy jest Marcin Najman. Początkowo miejscem, w którym miała odbyć się gala były Kielce. Tam jednak ona się nie odbędzie, gdyż na jednej z konferencji zapowiadającej galę zaprezentowano Andrzeja Z. „Słowik”, jako twarz całego wydarzenia. W związku z tym organizatorzy musieli szukać nowego miejsca do organizacji, aż w końcu uzyskali zgodę na wynajem hali sportowej w Wieluniu.

Burmistrz Wielunia zaakceptował organizację gali MMA VIP 4 w swoim mieście

Zamieszanie wokół gali MMA VIP 4 trwa już od kilku tygodni. Wszystko za sprawą wydarzeń, które miały miejsce na jednej z konferencji poprzedzającej całe wydarzenie. Okazało się, że jako twarz organizacji ukazał się Andrzej Z. pseudonim „Słowik”. Jak wszyscy wiedzą jest to były główny boss mafii pruszkowskiej. Z taką nową rolą Andrzeja Z. nie mogą pogodzić się inni obywatele. A w tym m.in. Krzysztof Stanowski, a więc założyciel portalu Weszło oraz jeden z założycieli Kanału Sportowego na oficjalnej platformie YouTube.

Krzysztof Stanowski postanowił nagrać materiał, w którym przedstawił swoje zdanie na temat MMA VIP 4 oraz Andrzeja Z. i Marcina Najmana. Materiał bardzo ciepło został przyjęty przez internautów, przez co z organizacji gali wycofało się miasto Kielce. I tutaj organizatorzy MMA VIP natrafili na problem, gdyż nikt nie chciał zorganizować ich wydarzenia. Ostatecznie po pewnym czasie ogłoszono, że miejscem wydarzenia będzie Wieluń.

Wieluński burmistrz blisko utraty swojego stanowiska

Przystanie na propozycję MMA VIP 4 przez burmistrza Wielunia Pawła Okrasę i organizację w tamtejszym mieście tego wydarzenia sprawiło, że zarówno mieszkańcy, całe społeczeństwo, jak i nawet radni Wielunia złapali się za głowę. Pomimo ogromnych nacisków, aby jednak tej gali we Wieluniu nie organizować, Paweł Okrasa przystaje na swoim i jest pewny, że ta decyzja jest słuszna, a podpisanych umów nie wypada anulować.

W całej sprawie intensywnie postanowili działać radni Wielunia, którzy jednogłośnie przyjęli uchwałę, która zobowiązuje burmistrza Pawła Okrasę do wycofania się i anulowania organizacji całego wydarzenia MMA VIP. Burmistrz Wielunia jest jednak nie ugięty i nie zamierza tego robić. Ma do tego prawo, ponieważ nie ma obowiązku, aby koniecznie zgodzić się z decyzją radnych. Czy wszystko może sprowadzić się do tego, że burmistrz już niedługo zostanie odwołany ze swojego stanowiska? Na pewno wiele stracił on w oczach mieszkańców, swoich wszystkich wyborców, a także praktycznie wszystkich obywateli Polski, którzy nie chcą wspierać wydarzenia organizowanego przez byłego szefa mafii pruszkowskiej.