Nagroda ShEO Awards 2021 w kategorii „Gwiazda mediów” trafiła do Agnieszki Gozdyra

Nagroda ShEO Awards 2021 w kategorii „Gwiazda mediów” trafiła do Agnieszki Gozdyra

Zwyciężczynią konkursu organizowanego przez tygodnik „Wprost”, a więc ShEO Awards 2021 w kategorii „Gwiazda mediów” została Agnieszka Gozdyra. Jest to znana polska dziennikarka, a także prowadząca popularny program „Debata Dnia”.

Agnieszka Gozdyra z nagrodą ShEO Awards 2021 w konkursie tygodnika „Wprost”

Organizatorzy konkursu poparli zwyciężczyni słowami, że nawet największa fala hejtu nie złamała dziennikarki. Zaznaczyli oni ponadto, że pomimo wszelkich przeciwności, Agnieszka Gozdyra zawsze i wszędzie i tak robi wszystko, co sobie założyła. Dziennikarka znana jest tego, że do swoich programów zaprasza często najbardziej kontrowersyjnych w danym temacie gości. Stąd też w programach, które prowadzi nigdy tak naprawdę nie brakuje emocji. Ponadto w jej stronę skierowano pochwały dotyczące świetnego panowania nad studiem telewizyjnym oraz temperowaniem wrzącej atmosfery wśród uczestniczących w dyskusji osób.

Laureatka również zabrała głos w związku konkursem. Zaznacza, że wielkie podziękowania należą się przede wszystkim stacji Polsat News, a także osobom, które należą do zespołu.