Tragiczny finał zabawy dzieci w australijskim przedszkolu

Tragiczny finał zabawy dzieci w australijskim przedszkolu

W przedszkolu na terenie Australii doszło do nieprawdopodobnego zdarzenia. Podczas zabawy dzieci w dmuchanym namiocie, w pewnym momencie podmuch wiatru był na tyle silny, że namiot wraz z dziećmi uniósł się do góry na około 10 metrów. Po chwili namiot spadł na Ziemię, a w wyniku zdarzenia śmierć poniosło aż czterech dzieci.

Śmierć podczas zabawy w przedszkolu

Cztery ofiary śmiertelne oraz kilkoro dzieci przewiezionych do szpitala – to bilans zdarzenia, do którego doszło w Australii. Podczas zabawy w dmuchanym zamku doszło do niebywałej tragedii. Silny podmuch zamku spowodował, że zamek uniósł się w powietrze na około 10 metrów i następnie z impetem spadł na Ziemię.

Na miejscu nieszczęśliwego zdarzenia od razu pojawiły się służby pogotowia ratunkowego oraz policji. Dzieci, które ucierpiały w tym zdarzeniu od razu zostały przetransportowane helikopterem do szpitala. Głos w sprawie zabrał już premier Tasmanii, któremu trudno było powiedzieć coś na ten temat. Zaznaczył, że ciężko znaleźć jakiekolwiek pasujące do tej tragedii słowa. Przede wszystkim złożył on najgłębsze współczucie całej rodzinie, bliskim i przyjaciołom wszystkich osób, które zostały dotknięte tą nieszczęśliwą tragedią.