Tańsze paliwo na stacjach Orlen – Daniel Obajtek zapowiedział rabaty dla osób uczestniczących w programie Orlen Vitay

Tańsze paliwo na stacjach Orlen – Daniel Obajtek zapowiedział rabaty dla osób uczestniczących w programie Orlen Vitay

Stacja paliw Orlen od dawna prowadzą program lojalnościowy Orlen Vitay. Teraz jednak uczestniczy posiadający plastikową kartę Vitay lub korzystający z aplikacji mobilnej Vitay mogą zatankować paliwo po niższych cenach o 30 groszy. Promocja na paliwo na stacjach Orlen ma potrwać już od poniedziałku 27 czerwca do końca tegorocznych wakacji.

Jakie są dokładne zasady promocji na paliwo na stacjach Orlen?

Zapowiedziany przez Daniela Obajtka rabat na paliwo dla uczestników programu Vitay dotyczył będzie w głównej mierze osób, które mało jeżdżą. Dlaczego? Ponieważ jak dowiadujemy się o zniżce na paliwo w artykule na stronie foliarz.pl, zniżka na paliwo posiada limity. Otóż każdy uczestnik programu Vitay może skorzystać ze zniżki maksymalnie na 150 litrów w miesiącu. Co więcej, jednorazowe tankowanie nie może być wyższe niż 50 litrów. Oznacza to, że każdego miesiąca maksymalnie będzie można zaoszczędzić 45 złotych na paliwie. Czy to dużo czy mało?

Społeczeństwo niezadowolone z programu zniżek dla klientów stacji Orlen

Słuchając opinii Polaków o rabacie na paliwo na stacjach Orlen można przypuszczać, że obywatele raczej nie są entuzjastycznie nastawieni do tych zmian. Oczywiście dobrze, że taki rabat się pojawił, jednak twierdzi się, że jest on po prostu zbyt niski. Szczególnie teraz, gdy cena paliwa w Polsce jest tak wysoka, a przez wielu ekspertów nazywana jest ona nawet jako „wywindowaną” ponad skalę. W Europie paliwo tanieje, a w Polsce podrożało. Prawdopodobnie wszystko przez rosnącą marżę państwowej spółki. To sprawia, że rabat 30 groszy na litrze paliwa na nikim nie robi w zasadzie wrażenia. Kto wie, być może po trochę chłodnym przyjęciu rabaty w takiej wysokości, już niedługo PKN Orlen ogłosi zmiany co do wysokości tego rabatu.