Czy Władimir Putin ma sobowtórów? Szef ukraińskiego wywiadu wojskowego twierdzi, że co najmniej trzech

Czy Władimir Putin ma sobowtórów? Szef ukraińskiego wywiadu wojskowego twierdzi, że co najmniej trzech

Podobno aż trzech sobowtórów może mieć Władimir Putin. Takie informacje przekazał szef ukraińskiego wywiadu wojskowego, który powiedział, że samodzielnie jest w stanie rozpoznać osoby, które dublują prezydenta Rosji.

Wypowiedź szefa ukraińskiego wywiadu wojskowego na temat dublerów Putina

Władimir Putin w ostatnim czasie jest dość mocno eksploatowany. Pokazuje się w mediach, na specjalnych wydarzeniach organizowany w Moskwie, a także na wizytach z przywódcami innych państw. Jak zaznaczył szef ukraińskiego wywiadu wojskowego, prezydent Federacji Rosyjskiej może mieć minimum trzech dublerów. Wiadomość tę cytował m.in. portal https://foliarz.pl/. Jak zaznaczył Budanov, ukraiński wywiad posiada w swoich szeregach specjalistów, którzy zajmują się i pracują cały czas nad tą kwestią.

Skąd wzięły się informacje o sobowtórach Władimira Putina?

Informacje na temat tego, że Władimir Putin może mieć dublerów pojawiły się w momencie, gdy obserwatorzy zauważyli kilka zmiennych elementów w wyglądzie i zachowaniu przywódcy Federacji Rosyjskiej. Przede wszystkim widoczny jest odmienny wzrost Putina. Raz wydaje się on niższy, a raz wyższy. Poza tym gołym okiem widać zmiany na policzkach prezydenta Rosji. Poza tym obserwatorzy zaznaczają, że widać jego odmienne zachowanie, sposób poruszania się i gestykulowania.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie sporo mówiło się także o problemach zdrowotnych Władimira Putina. Z wielu źródeł można było się dowiedzieć, że przywódca Federacji Rosyjskiej może mieć chorobę Parkinsona lub też raka trzustki. Były to jednak informacje nieoficjalne.